יום שבת, 12 באוקטובר 2013

אבקה לעלייה במשקל | אבקת גיינר

אבקה לעלייה במשקל = אבקת גיינר

גיינר ‏מכיל חלבון שמספק לגוף כל חומצות האמינו. חלבונים משמשים לבניית שריר בגוף והם חשובים לשיקום השרירים לאחר פעילות גופנית. בנוסף לכך, חלבונים ביחד עם פחמימות מעודדים הפרשת אינסולין והורמון הגדילה שמעורבים בגדילת מסת השריר – פיתוח גוף.

אבקת גיינר ל עלייה במשקל, הינה אבקה המסייעת לגופנו לעלות במשקל הגוף – מסת הגוף. כמעט תמיד כשאנו רוצים לעלות במשקל הגוף אנו רוצים לעלות במשקל מסת השרירים ולא לעלות במשקל מסת השומן או משקל מסת המים והנוזלים, היות והאחרונים גורמים לנו להראות יותר שמנים ולא חטובים או שריריים.
על פי רוב, אנו חפצים להראות כמפתחי גוף חטובים ושרירים, ולעיתים הגיינר לעלייה במשקל אינה התשובה הנכונה לכך. כלן יש להיוועץ עם איש מקצוע ולא מוכר החנות אשר ידחף לכם כל מה שהוא רוצה !!! לכן גשו לאיש מקצוע אשר אין לו כוונות למכור לכם תוספי מזון כאלה או אחרים.
שומנים בגיינר הם על פי-רוב טריגליצרידים עם שרשראות באורך בינוני, הם קלים לעיכול וחשובים לאספקת אנרגיה לטווח ארוך.

גיינר הינו תוסף מזון מרוכז המכיל פחמימות פשוטות ומורכבות, חלבונים וכמות יחסית קטנה של שומנים. פחמימות חשובות לשמירה על מאזן אנרגיה בגוף ובעצם מהוות מקור עיקרי לאנרגיה זמינה. פחמימות לא נשמרות בגוף בכמויות גבוהות, הן נמצאות בשרירים ובכבד.להלן קישור לחנות תוספי מזון לספורטאים: גיינרים לעלייה במשקל - אבקות לעלייה במשקל.

אבקה לעלייה במשקל כידוע פחמימות חשובות לשמירה על מאזן אנרגיה בגוף ובעצם מהוות מקור עיקרי לאנרגיה זמינה. פחמימות לא נשמרות בגוף בכמויות גבוהות, הן נמצאות בשרירים ובכבד, כאשר הכמות הכוללת שלהן באדם מבוגר לא עולה על 500 ‏גרם. אבקה לעלייה במשקל ‏מכיל פחמימות פשוטות, אשר יכולות לספק אנרגיה זמינה במהירות גבוהה, הן חשובות מאד בזמן של אימון, בו קיימת דרישה מוגברת לאנרגיה. הפחמימות המורכבות של אבקה לעלייה במשקל שומרות על מאגרי פחמימות בגוף (בשרירים או כגליקוגן), הן דרושות לאספקת אנרגיה לבניית השריר ולהתאוששות שלאחר האימון . 
אבקה לעלייה במשקל ‏מכילה חלבון שמספק לגוף כל חומצות האמינו. חלבונים משמשים לבניית שריר בגוף והם חשובים לשיקום השרירים לאחר פעילות גופנית. בנוסף לכך, חלבונים ביחד עם פחמימות מעודדים הפרשת אינסולין והורמון הגדילה שמעורבים בגדילת מסת השריר.
הוראות שימוש באבקה לעלייה במשקל:  יש לצרוך מנת הגשה אחת על בסיס קבוע בבוקר או לפני השינה.
ביום אימון יש להוסיף מנת אחת נוספת מיד לאחר אימון.  לתוצאות מהירות יותר ניתן לשלב בכל מנת הגשה מנת פרי.  לתוצאות מיריבות מומלץ לשלב את המוצר שעה לפני או אחרי האוכל על מנת לאפשר פריסה טובה  מנת הגשה – 3 כפות הגשה אותן יש לשלב עם – 300-500 מ"ל מים או חלב דל שומן. 
פורמולת גיינר מנצחת שפותחה במיוחד עבור ספורטאים ומפתחי גוף המחפשים לעלות מסה בזמן קצר, המעוניינים לשפר את כוח השריר שלהם ולבנות את גופם עם מקסימום שרירים. ארבע שנים של מחקר וביסוס מדעי הביאו לפיתוח נוסחה שתספק לכם את המילה האחרונה בתחום הגיינרים.
המוצר נוסה מדעית על ספורטאים שונים ועד כה צבר יותר מ- 290 מחקרים מדעיים אשר בחנו את שיטת הטכנולוגיה של פיתוח המוצר, תרומת הרכיבים התזונתיים, איכות ספיגתם והשילוב שלהם יחדיו לנוסחה מנצחת.
מה מיוחד במוצר אבקה לעלייה במשקל?

המוצר מכיל יחס חלבון-פחמימה (1:5) הנחשב לגבוה. יחס זה חיוני מאוד לספורטאים המעוניינים להגדיל את מסת השריר שלהם בצורה אופטימאלית.

מאחר ותוסף קריאטין הוכיח את עצמו בתחום פיתוח הגוף ללא עוררין, לא תצטרך כעת לקחת שני תוספים נפרדים, אלא תקבל אותם במוצר אחד אבקה לעלייה במשקל.
הנוסחה המושלמת של אבקות לעלייה במשקל – הכוללות בתוכן שילוב של חלבונים, פחמימות מורכבות, ויטמינים, מינרלים, אלקטרוליטיים, חומצות אמינו, קריאטין וגלוטמין – מספקת עבורך את התנאים האופטימלים להגברה של סינתזת החלבון בשריר, לאספקת אנרגיה, לייצור ATP ולהגברת הפוטנציאל האדפטוגני התורם להתמודדות עם קשיי המאמץ.

לגדילה אופטימאלית, התאוששות מקסימאלית ושיפור ביצועים ספורטיביים נדרשת תזונה עתירת פחמימות המשולבת ביחס מתאים עם חלבונים. צריכת חלבונים ופחמימות יחדיו בארוחה אחת תזרז את ספיגת מרכיבי החלבון (חומצות אמינו) ממחזור הדם אל תוך השרירים, הודות להפרשה מוגברת של הורמון אינסולין הנובעת כתוצאה משילוב זה. חלבונים יזינו את השרירים ויתרמו לתהליכים אנאבולים, בעוד שהפחמימות ימלאו מאגרי אנרגיה של גליקוגן בכבד ובשרירים. שילוב זה יבטיח התאוששות מהירה לאחר אימון עצים ויתרום להעלאת מסת שרירים מושלמת. רק אבקה לעלייה במשקל  הכולל שילוב ייחודי של חלבון – פחמימה, יעניק לך את כל התנאים התזונתיים אותם הגוף שלך דורש לאחר סיום אימון אינטנסיבי.

אבקה לעלייה במשקל גיינר מספק פיתרון מושלם לספורטאים ומתאמנים בחדר כושר אשר לא מצליחים לעלות במשקל או במסת שריר. אבקה לעלייה במשקל התוסף המהפכני מספק פיתרון מושלם ע"י השלמות ערכים תזונתיים מדוייקים לעלייה משמעותית במסה. לסיכום אבקה לעלייה במשקל מכילה: חלבונים איכותיים ופחמימות, זאת על מנת לתמוך בהתאוששות ובצמיחה המאסיבית של השריר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה